Rezerwacje hoteli dla firm

8 marca 2019

Rezerwujemy hotele na podróże służbowe i prywatne od 1990 roku. Oferujemy zaawansowaną wyszukiwarkę ofert hotelowych zintegrowaną z najważniejszymi systemami rezerwacyjnymi rezerwacji hoteli zapewniającą dostęp do najniższych niepublikowanych stawek cenowych typu B2B wraz z dostępnością miejsc w ponad 300.000 hotelach w Polsce i na całym świecie. Dla naszych Klientów Korporacyjnych oferujemy możliwość rezerwacji hotelu bez karty kredytowej oraz rezerwacje hoteli bez konieczności dokonywania przedpłat. Podróżowanie z naszym Voucherem hotelowym umożliwia bezpieczną rezerwacje hoteli, bezkosztową anulację rezerwacji hotelu nawet do godz. 18.00 w dniu przyjazdu do hotelu i wiele innych korzyści.

Najbardziej poszukiwaną ofertą noclegu na potrzeby podróży służbowej i indywidualnych wyjazdów biznesowych w zakresie rezerwacji hoteli jest pokój z łazienką w standardzie hotelu 2 – 3 gwiazdki z możliwością rezerwacji hotelu online i natychmiastowym potwierdzeniem dostępności i ceny. W pakiecie z rezerwacja hotelu powinien być dostęp do internetu przewodowego i Wi-Fi w pokoju, śniadanie najlepiej bufetowe oraz strzeżony parking. Najbardziej poszukiwane są oferty rezerwacji pokoi z możliwością bezkosztowej anulacji do godziny 18.00 w dniu przyjazdu. Cena tak skonstruowanego pakietu noclegowego na potrzeby podróży służbowej nie powinna przekraczać 300 zł w dużych centrach biznesowych i 200 zł w pozostałych miejscowościach. Polish Travel Quo Vadis oferuje tak dobrane pakiety noclegowe dla klientów korporacyjnych. Oferujemy również droższe pakiety noclegowe w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych które z reguły są wykorzystywane na potrzeby podróży biznesowych kadry zarządzającej, członków zarządu, dyrektorów, ekspertów i urzędników wysokiego szczebla. Rezerwacja hoteli dla firm to jedna z naszych głównych usług w zakresie kompleksowej obsługi podróży służbowych – business travel management. Rezerwacja hoteli dla firm. Zapraszamy.

Rezerwujemy hotele dla firm, hotele dla firm, hotele na delegacje, rezerwacja hoteli na delegacje, rezerwacja hoteli na wyjazdy zagraniczne, rezerwacja hoteli na wyjazdy krajowe, rezerwacja hoteli na wyjazdy służbowe, rezerwacja hoteli na wyjazdy firmowe, rezerwacja hoteli na podróże biznesowe.Nasze usługi to obsługa podróży służbowych, obsługa podróży służbowej, obsługa podróży biznesowych, obsługa podróży biznesowej, obsługa wyjazdów biznesowych, obsługa wyjazdów firmowych, obsługa podróży dla firm, obsługa imprez firmowych, obsługa imprez dla firm, obsługa wyjazdów na konferencje, organizacja podróży służbowych, organizacja podróży służbowej, organizacja podróży biznesowych, organizacja wyjazdów służbowych, organizacja wyjazdu służbowego, organizacja wyjazdów biznesowych, organizacja imprez firmowych, organizacja imprez dla firm, organizacja imprez, kompleksowa obsługa podróży służbowych, kompleksowa obsługa podróży służbowej, kompleksowa organizacja podróży służbowych, kompleksowa organizacja podróży służbowej.

 

Rezerwacje hoteli dla firm