Hotel Novotel Łódź Centrum

12 lipca 2016

Hotel Novotel Łódź Centrum to 4-gwiazdkowy obiekt Nowej Generacji, zlokalizowany w samym centrum miasta przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Sienkiewicza, w odległości 7 km od Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta i 1 km od dwóch największych dworców kolejowych. W odległości 200m znajduje się słynna ulica Piotrkowska pełna sklepów, restauracji oraz kafejek. Z czterogwiazdkowego hotelu Novotel Łódź Centrum wszędzie dotrzesz szybko. Budynek z daleka przyciąga wzrok nowoczesną architekturą, a stylowe wnętrza łączą w sobie funkcjonalność i elegancję.

Pokoje są komfortowo wyposażone, z dużymi łóżkami, podgrzewaną podłogą w łazience i bezprzewodowym, ogólnodostępnym Internetem. Pokoje nowej generacji to przykład zastosowania najnowszych trendów w wystroju wnętrz, połączenie nowoczesnego designu i nowatorskich rozwiązań z zachowaniem zasad ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Wyposażone są w zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, mini bar oraz sejf. W każdym pokoju znajduje się także miejsce do pracy oraz sofa. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, dysponują przestronną łazienką z prysznicem lub wanną.

Doskonałe zaplecze techniczne i konferencyjne, wypożyczalnia rowerów oraz doświadczony personel sprawiają, że w Novotelu każdy pobyt to prawdziwa przyjemność. Do dyspozycji gości jest również fitness In Balance by Novotel.

W hotelu serwowane jest urozmaicone śniadanie. W klimatyzowanej restauracji w hotelu Novotel serwowane są potrawy kuchni międzynarodowej. W hotelu jest również dostępny bar. Personel recepcji jest do dyspozycji Gości przez całą dobę.

Rezerwacja hoteli   Rezerwacja hoteli dla firm