Hotel Kossak w Krakowie.

15 czerwca 2016

Nowy designerski Hotel Kossak należący do prestiżowej sieci HOTELS & PREFERENCE – francuskiej sieci luksusowych i butikowych hoteli, mieści się w 7-piętrowym budynku, w zabytkowym centrum Krakowa, przy Placu Kossaka 1. Hotel oferuje szereg udogodnień zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla przyjemności.

Hotel Kossak cieszy się doskonałą lokalizacją w pobliżu wszystkich atrakcji na Starym Mieście. Słynne miejsca i budowle, takie jak Zamek na Wawelu, Rynek Główny, Bulwary Wiślane, Planty i Muzeum Narodowe oddalone są od hotelu o kilka minut spacerem. Do pozostałych części miasta oraz na główny dworzec kolejowy można się z łatwością dostać korzystając ze świetnie zorganizowanej sieci transportu publicznego.

Hotel został umieszczony w czerwonym Przewodniku Michelin Main Cities of Europe Restaurants & Hotels 2016 i uzyskał ocenę 3/5.

W przewodniku „Main Cities of Europe Restaurants & Hotels 2016″ Inspektorzy ocenili 27 hoteli z Krakowa i 14 z Warszawy. Hotele wyróżnione w przewodniku Michelin’a otrzymują symbole budynków. Poziom usług określa skala od jednego do pięciu piktogramów. Dodatkowo obiekt może być doceniony za atmosferę – miejsca szczególnie miłe oznaczone są czerwonymi symbolami.